Ünlü şarkıcı Bebe Rexha’ya sahnede telefonla saldırdılar

33 yaşındaki şarkıcı Bebe Rexha’nın New York’ta verdiği konserde yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı…

Best F’n Night Of My Life isimli turnesi kapsamında New York’ta hayranlarının karşısına çıkan ABD’li şarkıcı şarkı söylediği sırada seyircilerden gelen bir cisimle saldırıya uğradı. Saldırı anları başka bir seyircinin paylaştığı videoda görüntülenirken saldırının ise bir cep telefonuyla yapıldığı ortaya çıktı.

Bir turistin şarkıcının tam suratına doğru hızla bir akıllı telefon fırlattığı görülürken aldığı darbe sonrasında Rexha da önce afallıyor daha sonra dizinin üstüne düşüp yerde kıvranıyor. Saldırı sonrasında konser iptal edilirken telefonu fırlatan seyirci de kıskıvrak yakalandı.

Genç şarkıcı olaydan sonra durumunun iyi olduğunu bir selfie ile göstererek hayranlarının içini rahatlattı.

Kariyerinde daha önce Grammy’e aday gösterilen Bebe Rexha’nın yaşadığı şok anbean kameralara yansırken, sahnede ilk yardım ekipleri müdahale etti.

Güvenlik güçleri saldırganı alanda yakalarken bazı Bebe Rexha hayranları da, “Seni pislik”, “Bu güzel geceyi berbat ettin”, “Bu yaptığın bir saldırıdır” diye bağırarak tepki gösterdi.

Bebe Rexha’nın kaşına üç dikiş atıldığı belirtilirken telefonu fırlatan 27 yaşındaki Nicolas Malvagna isimli adamın da gözaltına alındığı ve saldırı suçlamasıyla yargılanacağı kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx