Son dakika… Seçil Erzan davasında Fatih Terim gelişmesi!

Yüksek kar getirisi bulunan güvenilir bir fon olduğunu ve Fatih Terim gibi isimlerin de bu fona dahil olduğunu söyleyerek aralarında tanınmış futbolcular Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 19 kişinin yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırılmasına ilişkin yeni bir gelişme yaşandı.

TUTUKLULUĞUNUN DEVAMINA KARAR VERİLDİ

Öte yandan Dosya üzerinden yapılan tutukluluk incelemesinde tutuklu sanıklar Seçil Erzan ile Ali Yörük’ün tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

SAVCIDAN FATİH TERİM TALEBİ

Fatih Terim’in ‘müşteki’ sıfatıyla verdiği ifade çerçevesinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturmanın devam ettiği, Savcılığın kurumlardan bir takım belgeler talep ettiği öğrenildi. Ayrıca, Fatih Terim’in hesap hareketlerinin incelenmesinin de talep edildiği öğrenildi.

Öte yandan 20 Kasım’da görülen davanın ilk duruşmasında ise mahkeme, 2 sanığın tahliyesine hükmederken, sanık Erzan’ın tutukluluk halinin devamına karar vermişti.

ÜNLÜ OYUNCU SEÇİL ERZAN’IN RADARINA MI GİRDİ?

Seçil Erzan’ın telefon kayıtlarında futbolculardan sonra Ata Demirer de çıktı. Erzan’ın kırık telefonu açıldı, incelemeler başladı. Kimlerle mesajlaşıp konuştuğu tek tek deşifre oluyor. Ayrıca 6 aylık HTS kayıtları da…

Seçil Erzan’ın HTS kayıtlarındaki numaraların kimlere ait olduğu ortaya çıktı. Bir numara var ki çok dikkat çekici. İşte o numara Ata Demirer’e ait… İkili ilk konuşmalarını 15 Ocak’ta yapıyor.

Ünlü oyuncuyu arayan Seçil Erzan’dı. Görüşme sadece 1 saniye sürdü. Bir gün sonra saat 12.59’da bu kez Ata Demirer, Seçil Erzan’ı aradı. İkili tam 131 saniye telefonda konuştu. Ne konuştular, orası şimdilik soru işareti. Ancak ikisinin de Bozcaada’da evi bulunuyor. Oradan mı tanışıyorlar, yoksa Ata Demirer de futbolcular gibi Seçil Erzan’ın radarına mı girmişti?

SEÇİL ERZAN, FULYA TERİM İLE 25 DEFA TELEFONDA GÖRÜŞMÜŞ

Milyon dolarlık vurgunun baş aktörünün Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ile 25 defa telefonda konuştuğu ve en çok görüştüğü kişilerden biri olduğu da ortaya çıktı. Kızları Merve Terim Çetin ile de yazışmaları dosyaya eklendi.

MERVE TERİM ÇETİN BABASININ HESAP BİLGİLERİNİ ERZAN’DAN İSTEDİ

Mesajlarda Merve Terim Çetin 500 bin dolar göndermek için babasının hesap bilgilerini Erzan’dan istiyor. (Kaynak: Kanal D Haber – Haber: Ertan Büyükahısha, Kameraman: Hakan Kahraman)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir