Keçi Sesli Korna, Yeni Oyunlar ve Dahası: Tesla “The Holiday 2023 Update” İsimli Güncellemesini Duyurdu

Elektrikli araç üreticisi Tesla, ‘The Holiday 2023 Update’ adlı yeni güncellemesinin detaylarını paylaştı. Birçok eğlenceli yeniliği içeren bu güncellemede özellikle araç kornalarına eklenen keçi sesi büyük ilgi çekti. Detaylar içerikte. ?

Kaynak: 1

Tesla, yakın zamanda otomobilleri için yayınlayacağı “The Holiday 2023 Update” adlı güncelleme ile ilgili heyecan verici detayları duyurdu.

Güncellemenin öne çıkan özellikleri arasında en dikkat çekici olanı Tesla otomobillerin zaten popüler olan özelleştirilebilir korna seslerine keçi sesinin eklenecek olması.

Ayrıca Tesla’nın güvenlik özelliklerine bir yenisi daha eklenerek kaza anında hava yastıkları açıldığında otomatik olarak acil servis çağrısı yapılacak.

Arka koltukta seyahat eden yolcular için ise artık çeşitli oyunlar oynama imkanı sunulacak.

Multimedya ekran özellikleri de güncellenerek ekranlara artık Bluetooth bağlantısı aracılığıyla kablosuz kulaklıklar bağlanabilecek ve Apple Podcasts desteği eklenecek.

“Çoklu Durak” özelliği sayesinde sürücüler telefonlarından istedikleri durakları belirleyip bu noktaları Tesla’nın multimedya ekranına yansıtabilecekler.

Diğer önemli güncellemeler arasında kör nokta göstergeleri, daha fazla kamera erişimi, daha isabetli park yardımı ve yeni oyunlar ile ışık gösterileri bulunuyor.

Tesla, güncellemelerin önümüzdeki hafta duyurulacağını ve yeni özelliklerin model ve bölgelere göre farklılık gösterebileceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx