Doğduktan sonra babaları tarafından farklı ailelere satılan ikiz kardeşler, 19 yıl sonra bir araya geldiler

Gürcistan‘da doğduktan sonra iki ayrı aileye satılan ikiz genç kızlar, TikTok sayesinde 19 yıl sonra bir araya geldi.

Amy Khvitia ve Ano Sartania adlı ikizler, yakınlarda yaşamalarına rağmen birbirlerinin varlığından habersizdi. İddialara göre, doğduktan sonra kaçırıldılar ve yasa dışı bir şekilde ayrı ailelere satıldılar. Bir TikTok videosu ve aynı zamanda bir yetenek şovu sayesinde, 19 yıl sonra birbirlerini buldular.

Khvitia, 12 yaşındayken, Georgia’s Got Talent adlı bir reality TV şovunda görüğü bir kızın kendisine çok benzediğini fark etti.. Birkaç yıl sonra, Sartania, Khvitia’nın TikTok’ta kendisini gösterdiği bir videoyu gördü. Ne kadar benzediklerini merak eden Sartania, onu sosyal medyada aramaya başladı ve nihayet Facebook aracılığıyla iletişim kurdu.

Khvitia ve Sartania birbirlerini tanımaya başladıklarında, aynı hastanede doğduklarını fark etti. Khvitia, “Tam bir aynaya bakmak gibiydi, tamamen aynı yüz, tamamen aynı ses. Ben onun, o benim,” dedi.

BABALARI İKİZLERİ, FARKLI AİLELERE SATMIŞ

İkizlerin annesinin doğumdan sonra koma geçirdiği ve babanın ise bebekleri iki ayrı aileye satmaya karar verdiği ortaya çıktı. BBC’ye göre, ikizler gerçeği öğrendikten sonra evlat edinen aileleriyle yüzleşti. Her iki evlatlık annesi de onlara evlat edindikleri bebeğin istenmeyen bir bebek olduğu söylendiğini ve kızlarının ikiz olduğu konusunda hiçbir fikirleri olmadığını söyledi.

Kaynak: SonDakika.com / Dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx