Bu 5 Kripto Borsasından 6 Altcoin İçin Duyuru: Fiyat Uçtu!

Yakın zamanda, birçok kripto para birimi borsası, çeşitli altcoin projeleri için yeni duyurular yaptı. Özellikle Binance’in duyurusu, bir altcoin projesinin fiyatını uçurdu. İşte detaylar…

KuCoin ve BitMart, RPK’yi listeliyor

KuCoin ve BitMart, RepubliK’in (RPK) Spot ticaret platformuna eklendiğini duyurdu. RepubliK (RPK), kullanıcıları RPK Tokenları kullanarak yaptıkları katkılar için ödüllendiren devrim niteliğinde bir sosyal medya platformudur. Bu belirteçler, yönetişim, platform ve topluluk değerini kapsayan, içerik oluşturucular için özel içeriğe, topluluklara ve desteğe erişim sağlar. KuCoin’de altcoin RPK için program aşağıdaki şekilde:

  • Para Yatırma: Hemen Geçerli (Desteklenen Ağ: ERC20)
  • İşlem: 14 Kasım 2023 TSİ 13:00
  • Geri çekmeler: 15 Kasım 2023 TSİ 13:00
  • İşlem Çifti: RPK/USDT

Binance Futures’ta MBL rüzgarı: Altcoin yükselişe geçti

Binance Futures, USDⓈ-M MBL kalıcı vadeli işlem sözleşmesini 14 Kasım 2023, TSİ  18:00’de 50x’e kadar kaldıraçla piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Temel ayrıntılar şunları içeriyor:

  • Dayanak Varlık: MBL
  • Uzlaşma Varlığı: USDT
  • Maksimum Kaldıraç: 50x
  • Fonlama Ücreti Sıklığı: Her Dört Saatte Bir

Bu duyurunun ardından altcoin MBL’nin fiyatı yüzde 20’ye yakın bir yükseliş sergiledi.  Kripto para birimi, günlük 0.0053 dolardan 0.0068 dolara kadar yükseldi. Yazım sıraısnda 0.0069 dolar seviyesini zorluyor gibi duruyor.

Binance, MC değişimini tamamladı

Diğer yandan Binance, Merit Circle (MC) token takasını, yeniden değerlemesini ve Beam (BEAMX) olarak yeniden markalanmasını başarıyla tamamladı. Artık MC’nin yeni etiketi BEAMX olacak. Dağıtım oranı ise 1 MC = 100 BEAMX civarında olacak. Altcoin için akıllı sözleşme adresleri, ERC20 ve BEP20 olacak.  Beam (BEAMX) için para yatırma ve çekme işlemleri artık açık.

KuCoin, Gate ve Coinstore’un altcoin listelemeleri dikkat çekti

Diğer yandan ATEM Network, 15 Kasım’dan itibaren ATEM/USDT işlem çiftinin kullanılabileceği KuCoin ve Gate’te listelendiğini duyurdu. Erken katkıda bulunanlar aynı zamanda airdrop’u kullanabilirler. Son olarak Coinstore, Globiance Exchange’i resmi olarak listeledi. Bu çeşitli duyurular, altcoin alanındaki dinamik gelişmeleri sergileyerek kullanıcılara yeni fırsatlar ve ticaret seçenekleri sunuyor.

Kripto para ve finans piyasaları alanında “listeleme” oldukça kritiktir. Zira bir borsa bir listelemeyi duyurduğunda, bu platformdaki kullanıcıların borsanın altyapısını kullanarak söz konusu varlıkla işlem yapabileceği, satın alabileceği ve satabileceği anlamına gelir. Bir listeleme, daha geniş bir potansiyel yatırımcı ve trader kitlesine maruz kalmayı sağladığı için genellikle bir kripto para birimi için önemli bir olaydır. Listelenen varlık için likiditenin ve altcoin piyasa faaliyetlerinin artmasına katkıda bulunabilir. Borsalar genellikle listelerine yeni varlıklar eklemek için belirli kriterlere ve süreçlere sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx