Bruce Willis’in son hali! Kızı Scout Willis paylaştı

Emmy ve Altın Küre ödüllü Bruce Willis’e, Mart 2022’de beynin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sebebiyle ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma gibi becerileri etkileyen afazi teşhisi konmuştu.

Sevenlerini şoke eden hastalık haberinin ardından oyunculuğu bıraktığı duyurulan Bruce Willis’in ailesi, geçtiğimiz şubat ayında ise 68 yaşındaki Hollywood yıldızının frontotemporal demansa yakalandığını açıklamıştı. (Ön ve temporal loblardaki sinir hücrelerinin dejenerasyonu sonucunda oluşan FTD’nin belirtlileri arasında kişilik değişimi, duygusal kararsızlık, dili ifade etmede yaşanan güçlükler, algı ve hafıza sorunları yer alır.)

Vaktini ailesiyle geçiren dünyaca ünlü ABD’li aktörün sağlık durumu merak ediliyor. 1987-2000 yılları arasında evli kalan Demi Moore ile Bruce Willis’in 1991’de dünyaya gelen kızları Scout Larue Willis, babasının son halini paylaştı.

“BENİM ADAMIM”

Şükran Günü kutlamak için toplanan Willis Ailesi’nden Scout Larue, babasıyla el ele tutuştuğu bir video yayınladı. Söz konusu görüntü sosyal medyada gündem oldu. Willis, babasıyla paylaşımına, “Benim adamım” notunu düştü.

“BUGÜN GERÇEKTEN BABAMI ÖZLEDİM”

Scout Larue’nin ablası Rumer Willis de geçtiğimiz günlerde usta oyuncuyla nostaljik bir fotoğraflarını paylaşıp, “Bugün babamı gerçekten özlüyorum” ifadelerini kullanmıştı. Bruce Willis, geçtiğimiz nisan ayında Rumer’in doğum yapmasıyla dede olma mutluluğu yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx