Edis konserine giden Çağla Şıkel çılgınca dans etti!

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda üç gün üst üste vereceği konser serisine başlayan Edis, kendisini izleyenlerin karşısına birçok sürprizle çıktı. “Sizi çok özlemişim” diyerek izleyicilerini selamlayan şarkıcı “Bir buçuk saat boyunca çok eğleneceğiz, her şeyi unutacağız bu sözü ben veriyorum” dedi. Konsere ‘Arıyorum’, ‘Martılar’ ve yeni düzenlemesiyle ‘Nirvana’ şarkılarıyla başlayan Edis’e 18 kişilik büyük bir dans ekibi eşlik etti.

AKUSTİK SÜRPRİZİ

Konserin akustik bölümünde sık sık seyircisiyle sohbet eden ünlü isim, “Akustik performans göstermek çok yaptığımız bir şey değil. Daha çok dans performansımla bilinirim ama aslında şarkıcı olduğum slow parçalar da söylemek istedik” dedi.

1 Temmuz’da single’ının yayınlanacağını müjdeleyen Edis Görgülü, sadece slow şarkılardan oluşan bir albüm yapacağını da söyledi.

EDİS’İN STİLİ DİKKAT ÇEKTİ

Elle Style Awards ödül töreninde ‘Yılın Stil Sahibi Müzisyeni’ ödülünü alan Edis, konseri nedeniyle geceye katılamadı. Sahneye siyah, iddialı, şık kostümüyle çıkan Edis, aksesuarlarıyla da dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, konserin ikinci bölümünde ise sahne dekoruyla bütünleşen bembeyaz bir kostüm giymeyi tercih etti. 

“BEKLEMEYE DEĞDİ”

Edis’i dinlemeye gelenler arasında Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner ve kızları Lina Saygıner ile Çağla Şıkel de protokoldeki yerlerini aldı. Kulis önünde kızıyla Edis’i bekleyen ve fotoğraf çektiren ünlü sunucu Zuhal Topal, “Beklemeye değdi. Biz ailecek Edis’i çok seviyoruz çok başarılı buluyorum bu akşam bu başarısını göstereceğine eminiz. Bizi muhteşem bir konser bekliyor. Çok sabırsızım” dedi.

“ÇOK ÇALIŞIRSANIZ EDİS KONSERİNE GİTMEYİ HAK EDERSİNİZ”

Ayaküstü muhabirlerle laflayan Çağla Şıkel ise basın mensuplarının “Çağla Hanım, hikayenizi gördük. ‘Çok çalışırsanız Edis konserine gitmeyi hak edersiniz’ yazdınız” sözleri üzerine konuştu.

Ünlü isim, ”Evet çok çalıştım. Sabah yayın var hem de akşam çok önemli sunumum, ödül töreni var. Benim hafta içi çıkmak pek adetim değildir. Edis konserlerini çok seviyorum, inanılmaz enerji veriyor. Evde çalıştım, ödevimi bitirdim. Şimdi konsere geldim” ifadelerini kullandı.

“SAAT KURMADAN UYANMAYI ÖZLEDİM”

Ünlü manken “Çağla Hanım yaz geldi. Tatil var mı?” sorusuna da “Bana henüz yaz gelmedi. Sadece yaz fotoğraflarına bakıyoruz. Dört haftam daha var, buradayım sonra İnşallah ailemle birlikte Çeşme’ye geçeceğim. Annemlerle de orda buluşacağım. Arada Bodrum’a gidip geleceğim. Geçen sene hiç fırsat olmadı bu sene gideceğim. Özledim” dedi.

Şıkel, sözlerine; “Aslında kışın hafta sonları çocuklarımla doğa ile iç içe oluyoruz. Gidip kamp yapmayı; çadır kurup, çadırda kalmayı biz kışın hallediyoruz. Yazın tek özlediğim şey deniz, kum, güneş ve bir de saatimi kurmadan uyanmayı” diye devam etti.

YERİNDE DURAMADI

Edis sahneye çıkar çıkmaz ayağa fırlayan Çağla Şıkel, protokolün en önünde çılgınca dans etti. Ünlü manken dans etmeye başlayınca, tüm hayranlar ayağa kalktı. Harbiye, açık hava diskosuna döndü. Şıkel defalarca ”Edis seni seviyoruz” diyerek ünlü şarkıcıya seslendi.