Ahmet Işık Çebi’den Rıdvan Yılmaz için bonservis açıklaması!

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Rıdvan Yılmaz’ın Alman grubu Eintracht Frankfurt’a transferiyle ilgili son durumu paylaştı. Çebi, siyah-beyazlı sol bek oyuncusu için ne kadar gelir elde edecekleri sorusuna da karşılık verdi.

Çebi, “Ersin Destanoğlu’na da talep var. Bilhassa Rıdvan Yılmaz’ın transferi bitmek üzere. Çok ufak tefek noktalar var. Rıdvan transferini malum muhalefetimiz, ne yaparsak yapalım gerçek yapmadığımızı tabir ederek bu türlü bir süreç yaşatıyor. Aldığımız sayılar 4 milyon Euro’ya yakın, 2.5 milyon Euro’su ise kontrat bitene kadar gelecektir. Yüzde 20 de sonraki satıştan hisse olacak. Ödeme noktalarında bir iki şey kaldı. Sanıyorum bu hafta biter” sözlerini kullandı.

FRANKFURT CEO’SU DA AÇIKLAMIŞTI

Frankfurt’un CEO’su Markus Krösche, siyah-beyazlı futbolcu Rıdvan Yılmaz ile ilgili olarak açıklamalarda bulunmuş ve futbolcuya vakit tanınması istikametinde bildiriler vermişti.

Krösche, “Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic’in verebileceklerinden çok uzakta. Gruba itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse harika şeyler beklememeli. Zira vakte muhtaçlığı var. Birinci dönemde her şeyi, herkesi tanıması ve ekiple kaynaşması gerekiyor. Bu da vakit alacak” yorumunu yaptı.

Siyah-beyazlıların altyapısında yetişen ve son 4 dönem A Grup takımında yer alan Rıdvan Yılmaz, forma giydiği 60 maçta 4 gol attı; 7 asist yaptı. 20 yaşındaki sol bek 6 sefer de A Ulusal Kadrosu’nda misyon aldı.