45’lik Zuhal Topal’dan Ayarsız Üst! Bakın Havuz Kenarında Nasıl Poz Verdi?

Sihirli Annem dizisinde oynadığı rolü sonrası hafızalara Suzan olarak kazınan oyuncu Zuhal Topal, evlenme programıyla da isminden sıkça kelam ettirmişti. Son olarak TV8’de yemek programı sunan Zuhal Topal, müsabakanın dönem finaline girmesiyle bir arada soluğu Kıbrıs’ta aldı. Kıbrıs’tan daima paylaşım yapan Topal, son paylaşımı ile olay oldu. Göğüs dekoltesi ile paylaşım yapan Topal’ın gönderisi binlerce beğeni ve yorum aldı. İşte Zuhal Topal’ın o paylaşımı.

KIBRIS’TAN TATİL PAYLAŞIMLARI YAPMAYI İHMAL ETMEDİ

Gündüz nesli programları ile isminden sıkça kelam ettiren oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, son periyotlarda paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmüyor. Eşi ve kızıyla Kıbrıs tatiline çıkan Topal, o anlarını sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Her paylaşımı ses getiren hoş sunucu yaşına karşın fiziğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

YEMEK PROGRAMININ YENİ DÖNEMİ İÇİN BİRİNCİ PAYLAŞIM

Evlenme programı sunan Zuhal Topal, TV8’de yemek yarışına transfer olmuştu. Her hafta birbirinden farklı konukları ağırlayan Topal’ın açıklamaları da toplumsal medyanın lisanından düşmüyor. Son devirlerin en tanınan sunucuları ortasına giren Topal, yakın dostu Müge Anlı’nın nikahından sonra soluğu Kıbrıs’ta aldı. Tatil tercihini Kıbrıs’tan yana kullanan Zuhal Topal, eşi ve çocuğu ile tatilin tadını çıkarıyor. Yakında yeni dönemine başlayacak olan Topal, yayınladığı tanıtım görüntüsünde mükafatın 50 bin liraya çıktığını duyurmuştu.

YAŞINA KARŞIN FORUMUNU KORUYOR

TV8’de Yemekteyiz programını sunan Zuhal Topal, estetikleri ile de çok konuşuldu. En son burun estetiği yaptıran Topal, spor salonunda çektiği savlı pozlarla da kendinde kelam ettirdi. 45 yaşındaki hoş oyuncu yaşına karşın hala formunu korurken, ünlülerin bikinili poz kervanına da katılmıştı.

SON GÖNDERİSİ YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Tatil paylaşımları yapan oyuncu en son paylaşımı ile adeta toplumsal medyada gündem oldu. Giydiği siyah dekolteli üstü ile dikkatleri üzerine çeken Zuhal Topal, o anlarını Instagram hesabından yayınladı. Fotoğrafa çok sayıda yorum gelirken, Topal’ın bronzluğu da dikkatlerden kaçmadı. Her hali ile isminden kelam ettiren Zuhal Topal, tatilin son günlerinin tadını çıkarmaya çalışıyor. Yakında Yemekteyiz programının yeni dönemi için ekran karşısına çıkacak olan Topal, toplumsal medya hesabından program için birinci tanıtımını paylaştı.

İŞTE ZUHAL TOPAL’IN DİKKAT ÇEKEN O FOTOĞRAFI